2 października 2014

Delikatność rzepu

Dawno mnie nie było na blogu, choć do maszyny siadam dość regularnie. Trochę wakacyjnych wyjazdów, potem remontowo-domowych spraw mnie zatrzymało. Już w miarę zaczynam się ogarniać, choć pewnie za chwilę znów świat przewróci się nam do góry nogami:)

Chciałam Wam dziś pokazać dwie torby na przechowywanie rzeczy wszelakich dla najmłodszego członka naszej rodziny. Torebki są z nieprzemakalną ceratką-podszewką wewnątrz, bo nigdy nie wiadomo co się w nich znajdzie;) Zapinane są na rzep, choć początkowo planowałam wszyć zamek błyskawiczny, ale jak zobaczyłam jaki to rzep- zdecydowałam się. Nigdy nie korzystałam z tego typu zamknięć, irytowało mnie to, że ta "ostra" połowa rzepu  haczyła mi tkaninę...
Ale tutaj mamy bardzo innowacyjną technologię (o ile tak można w ogóle powiedzieć o rzepie- innowacyjny;)), możecie mi wierzyć bądź nie, ale ten rzep nie uszkodzi nawet delikatnej tkaniny, po prostu czepia się tylko swojej drugiej połowy;) A nie wszystkiego co napotka na swej drodze...
Ja użyłam szerokości 3 cm, choć i węższy w zupełności by wystarczył, bo trzyma bardzo dobrze.
Ciekawa jestem jak się sprawdzi przy intensywnym użytkowaniu i praniu, ale wygląda solidnie, więc mam nadzieję, że nie będzie problemu.
A tkanina jakiej użyłam, to zdobyczna, bawełniana pościel w kolorowe autka, jeszcze mi jej sporo zostało, więc na pewno to nie koniec uszytków z takim wzorem.
Rzep otrzymałam od firmy Nolle, która zajmuje się dystrybucją delikatnych rzepów z certyfikatami i rekomendacją swoich produktów szczególnie dla najmłodszych użytkowników. Wszystkie dostępne rodzaje i szerokości rzepu są dokładnie opisane na stronie internetowej firmy. W razie pytań polecam kontakt mailowy z firmą, bardzo chętnie służą radą i pomocą w kwestii doboru produktów.
Nolle prowadzi sprzedaż stacjonarną, ale też i wysyłkową, więc z dostępem nie ma najmniejszego problemu.
nolle.pl/o-nas

1 komentarz:

  1. hmmm...Ciekawy taki rzep. Muszę o nim pamiętać jak będę coś szyć i będę go akurat potrzebowała :)
    Zapraszam do mnie: madebybenia.blogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zostawiłaś/eś po sobie ślad:)